"Необхідний жест": через коронавірус мешканців Парижа хочуть зобов'язати носити маски просто неба

Таку ж вимогу раніше запровадили в Ліллі, Ніцці та Тулузі.

У Парижі в низці громадських місць просто неба хочуть запровадити обов'язкове носіння захисних масок для запобігання поширенню COVID-19.

Про це повідомила у вівторок, 4 серпня, французька газета Le Monde.

Минулого тижня уряд країни дозволив органам місцевого самоврядування вимагати обов'язкового носіння масок надворі. Мерка столиці Анн Ідальго має намір офіційно звернутися до префектури Парижа з проханням запровадити цей обов'язок, передає видання.

"Носити маску некомфортно, особливо, коли спекотно, але це справді необхідний жест, коли епідемія знову посилюється", - заявила заступниця мерки Парижа з питань охорони здоров'я Анн Суйрі.

Маски будуть обов'язковими на торговельних вулицях, відкритих продовольчих ринках, набережній Сени, в парках та садах, а також в усіх місцях, де збираються черги. Поки перелік громадських місць остаточно не закріплений. 

Така сама вимога раніше була запроваджена в Ліллі, Ніцці та Тулузі.

Раніше у Франції визнали обов'язковим носіння масок у магазинах і громадських приміщеннях. Порушення цього правила загрожує штрафом у 135 євро.

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США), у Франції станом на 4 серпня було зафіксовано понад 228 тисяч інфікування коронавірусом, від хвороби COVID-19 померли понад 30 тисяч людей.

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин