Низка країн повернулась до жорсткого карантину через погіршення ситуації із коронавірусом

Низка країн повернулась до жорсткого карантину через погіршення ситуації із коронавірусом

У більшості з них карантин було послаблено на початку літа.

З настанням осені низка країн знову повернулась до жорстких карантинних обмежень через погіршення епідеміологічної ситуації під час пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. У більшості з них карантин було послаблено на початку літа.

Про це повідомляється у Telegram-каналі Міністерства охорони здоров'я України "Коронавірус_інфо".

Так, у Данії заборонили публічні заходи з понад 50 учасниками та обмежили години роботи закладів громадського харчування.

В Ізраїлі через погіршення епідеміологічної ситуації у 40 містах від 7 вересня запровадили "комендантську годину" від 19:00 до 05:00. Там о цій порі будуть зачинені всі підприємства і магазини, окрім життєво важливих.

З цієї ж причини у Чехії від 10 вересня носіння масок у закритих приміщеннях буде обов'язковим.

Нові карантинні обмеження анонсували і в Туреччині. По всій території країни у громадських місцях маски стали обов’язковими. Заборонено перевезення пасажирів стоячи у міських автобусах. Під забороною також концерти та подібні розваги у ресторанах, готелях та кафе після 24:00.

"Тим часом в Україні до 31 жовтня триває адаптивний карантин, що передбачає поділ всіх регіонів на чотири зони", - зазначається в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, одразу кілька країн Європи повідомили про нові спалахи коронавірусної хвороби COVID-19. У Чехії, Франції, Іспанії та Італії фіксують рекордно високу добову кількість нових випадків.

Відео Інспекція ТСН: чи дотримуються за кордоном посилених карантинних обмежень

У Туреччині, Чехії та ряді інших європейських країн посилили карантин через зростання кількості хворих на COVID-19. Люди повинні носити маски скрізь, а у громадському транспорті їздити лише сидячи. У Британії не можна буде збиратися більше шести людей. Винятками стали школа, робота, та особливі події – весілля чи похорони. А от президент Франції Макрон вирішив порушити карантинні правила. Під час зустрічі з ліцеїстами він зняв маску, щоб прокашлятись. А потім змінив на легшу, аби було краще дихати. Користувачі соцмереж дорікають Макрону: мовляв змушує інших дотримуватись карантинних правил, хоча сам їх порушує.  

Інспекція ТСН: чи дотримуються за кордоном посилених карантинних обмежень

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів