Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обов'язкова самоізоляція та страховий поліс: командування ООС уточнило правила пропуску з ОРДЛО

Обов'язкова самоізоляція та страховий поліс: командування ООС уточнило правила пропуску з ОРДЛО

Винятком стануть лише ті, хто їде до України складати ЗНО.

Командування ООС уточнило порядок пропуску осіб та транспортних засобів через лінію розмежування під час карантину. Так, громадяни, які прибуватимуть з окупованих територій Донецької та Луганської областей, будуть пропускатись лише за умови згоди на проходження самоізоляції. 

Про це повідомляє Оперативно-військове управління Східного регіонального управління ДПСУ у Facebook.

"Громадяни, що слідують з тимчасово окупованої території України, будуть проходити безконтактний температурний скринінг тіла та опитування на предмет контактування з хворими на COVID-19. Варто врахувати, що громадяни України (крім тих, хто прибуває для участі в ЗНО) будуть пропускатись лише за умови згоди на проходження самоізоляції, з використанням єдиного електронного сервісу "Дій вдома" або обсервації", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, на період дії карантину в Донецькій та Луганській областях забороняється перетин лінії розмежування на КПВВ іноземцями та особами без громадянства без наявного поліса (свідоцтва, сертифікату) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією-партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, і діє на строк перебування в Україні.

"Для перетину лінії розмежування в КПВВ громадяни будуть допускатися із засобами захисту органів дихання. Одночасно у контрольних пунктах зможе перебувати така кількість осіб, що забезпечить дотримання соціальної дистанції", - додали у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що від 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для громадян, які повертатимуться на підконтрольну уряду України територію з тимчасово окупованих територій. 

Відео Коронавірусний антирекорд: за минулу добу до лікарень ушпиталили 261-го пацієнта

Антирекорд із госпіталізації хворих на коронавірус в Україні. За минулу добу до лікарень ушпиталили 261-го пацієнта. Усього в медзакладах перебувають понад 4,5 тисячі людей із діагнозом COVID-19, 114 із них підключені до апаратів ШВЛ. Загальна кількість інфікованих в Україні вже наближається до 70 тисяч. 1090 з них виявили за минулу добу. Найбільше нових випадків зареєстрували у Львівській, Івано-Франківській області, а також у Києві. Зросла й кількість померлих - 20 українців не змогли подолати недугу. Більше про коронавірус в Україні

Коронавірусний антирекорд: за минулу добу до лікарень ушпиталили 261-го пацієнта

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції