У порт Південний Одеської області зайшов корабель, у половини екіпажу якого виявили коронавірус

У порт Південний Одеської області зайшов корабель, у половини екіпажу якого виявили коронавірус

Наразі судно стоїть пришвартоване на карантині

У морський порт Південний, розташований в місті Южне Одеської області, зайшов суховантаж PATRA під прапором Греції, на якому половина екіпажу хвора на COVID-19.

Про це 8 серпня повідомив директор Лабораторного центру МОЗ України на водному транспорті Микола Голуб'ятников, передає "Думская". 

Саме судно, з екіпажем з 22 моряків, прийшло з єгипетського порту Ель-Дехейла. На рейді в порту Південний з'ясувалося, що кілька людей мають ознаки ГРВІ.

Після цього санітарно-епідеміологічна служба провела медичний огляд та епідрозслідування із взяттям матеріалу на COVID-19 на борту. Після тестування коронавірус виявили в 11 моряків. 

Вирішується питання госпіталізації хворих і обстеження тих, у кого не виявили коронавірус, або хто перехворів на нього. Моряки застраховані, тому будуть поміщені в одну з міських лікарень. Це вже другий корабель за останній місяць, на якому виявили COVID-19. 

Нагадаємо, в Одесі все ще намагаються підняти затонулий у листопаді 2019 року танкер "Делфі". Наразі в місті оголосили конкурс на нового підрядника, який має підняти та відбуксирувати судно з одеського пляжу. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів