Пішов на спад: у Китаї зафіксували менше двадцяти нових випадків коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На лікуванні залишаються 349 пацієнтів з коронавірусом.

У понеділок, 22 червня, материковий Китай повідомив про 18 нових випадків активної форми COVID-19

Про це пише People's Daily, China із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Зазначається, що більшість пацієнтів, а саме - 11, заразилася всередині країни, тоді як ще семеро інфікованих нещодавно прибули з-за кордону. 9 нових випадків пов'язують зі спалахом в Пекіні.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 349 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан дванадцятьох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще сім безсимптомних випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 396 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

У понеділок у Китаї 11-мільйонне місто, розташоване неподалік від столиці, оголосило воєнний стан через спалах коронавірусу.

Нагадаємо, що в Пекіні на оптовому ринку зареєстрували новий спалах коронавірусу, а також повідомили про понад пів сотні нових хворих.

Епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених зразків коронавірусу на оптовому ринку китайської столиці "Сіньфаді" з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції