Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рекордний спалах: у Львівській області за добу зафіксували 155 нових випадків COVID-19

Рекордний спалах: у Львівській області за добу зафіксували 155 нових випадків COVID-19

У стаціонарах побільшало пацієнтів з тяжким перебігом хвороби.

За минулу добу, 16 червня, у Львівській області зафіксували 155 нових випадків інфікування коронавірусом. Це найвища цифра в регіоні від початку пандемії. Львівська область і далі залишається у трійці регіонів з найбільшою кількістю хворих.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За минулу добу у Львівській області зробили 558 ПЛР-тестів і 155 з них виявилися позитивними. Більшість цих зразків були забрані вчора або два дні тому, тобто, ці цифри відображають реальну картину. Бо раніше в лабораторіях була велика черга, і деякі люди отримували результати ПЛР-тестів, коли вже вилікувалися. 

"Ми можемо говорити як і про збільшення кількості людей, які тестуються, так і про правильну прицільну вибірку тих людей, які обстежуються. Так, і, звичайно, про те, що в нас є певний ріст захворюваності, збільшення кількості звернень за медичною допомогою", - розповіла інфекціоністка Львівської обласної інфекційної лікарні Наталія Тімко.

Обласна інфекційна лікарня заповнена фактично повністю: тут майже дві сотні пацієнтів і з підтвердженим COVID-19, і з підозрою на нього. Медики зазначають, що у стаціонарах побільшало пацієнтів з тяжким перебігом хвороби, бо вірус змінився: пневмонія може розвинутися за лічені дні і без жодних сипмтомів. Тяжкі ж пацієнти довго перебувають у лікарні - від трьох до п'яти тижнів.

Летальних випадків в регіоні вже 107. Учора від ускладнень COVID-19 помер 28-річний чоловік, у нього були ускладнення - цукровий діабет і ожиріння.

Як зауважують медики у Львівській області, цифри свідчать, що вірус нікуди не зник, а оскільки люди масово ігнорують карантин, сподіватися на різкий спад навряд чи доводиться. 

Відео Рекордний спалах: у Львівській області зафіксували 155 нових інфікованих за добу

Коронавірусний антирекорд у Львівській області. За минулу добу в регіоні зафіксували 155 нових інфікованих . Це найвища цифра в регіоні від початку пандемії. Львівська область і далі залишається у трійці областей з найбільшою кількістю хворих. Чому цифри не знижуються і як пояснюють епідеміологи черговий стрибок інфікування - дивіться у сюжеті.  Більше про коронавірус

Рекордний спалах: у Львівській області зафіксували 155 нових інфікованих за добу

Як повідомлялося, в Україні 17 червня зранку число інфікованих коронавірусом зросло до 33 234. Кількість випадків COVID-19 за останню добу збільшилася на понад 750 випадків. Від початку пандемії померло 943 людей. За останню добу зафіксували 758 нових випадків. Кількість одужалих сягнула вже 14 943. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції