Ще один регіон України вирішив не пом’якшувати карантин від 22 травня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Статистика не дозволяє скасовувати обмеження.

На Закарпатті ухвалили рішення не пом’якшувати карантин від 22 травня. Зробити це не дозволяє високий рівень захворюваності на 100 тисяч населення.

Про це у коментарі ЗМІ розповів голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

"Рівень епідемічних показників не відповідає встановленим МОЗ критеріям. На 100 тисяч населення у нас майже 14 хворих на коронавірус, а послаблювати карантин можна, якщо ця цифра складатиме не більше 12 хворих на 100 тисяч населення", - зазначив він.

За його словами, наразі на Закарпатті транспорт, готелі та дитячі садки не розпочинають свою роботу. Петров розповів, що причиною цього став спалах коронавірусу у Мукачеві.

"Це зіпсувало нам усю статистику. До спалаху в обласному психоневрологічному диспансері в Мукачеві область виходила на плато — ми мали 10 інфікованих на добу", - сказав він.

Очільник Закарпатської ОДА підкреслив, що 25 травня комісії ТЕБ та НС області знову збереться на засідання аби ухвалити рішення про пом’якшення карантину.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України опублікував мапу готовності областей України до другого етапу виходу з карантину (за винятком окупованого Криму) за трьома показниками, які нещодавно затвердив уряд за поданням МОЗ.

Відео У трьох областях не буде послаблення карантину через велику кількість інфікованих COVID-19

Без пом'якшення карантину поки залишаться три області - Буковина, Волинь та Рівненщина. А все тому, що там збільшення випадків коронавірусу. Лідером за кількістю хворих лишається Буковина. Загалом там вже понад 2 тисячі 900 випадків зараження. Більше про коронавірус в Україні  

У трьох областях не буде послаблення карантину через велику кількість інфікованих COVID-19

Залиште свій коментар

Вибір редакції