Шмигаль пояснив, чому не можна відновлювати сполучення між містами України

За його словами, це призведе до поширення хвороби.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що відновлення транспортного сполучення між містами наразі неможливе, оскільки це призведе до поширення коронавірусної хвороби.

Про це він розповів під час виступу у Раді 13 травня.

"Важливим лишається питання, яке сьогодні підіймають перевізники, щодо приміських і міжміських перевезень. На жаль, метро і міжміські або приміські перевезення, сприяють надзвичайно швидкому і широкому поширенню хвороби і цієї епідемії в країні загалом. І унеможливлюють локалізацію засобами адаптивного карантину", - зазначив він.

За його словами, відновлення сполучення можливе лише на третьому етапі послаблення карантину і винятково за умови дотримання санітарної, гігієнічної, епідеміологічної дисципліни та поведінки. Шмигаль підкреслив, що спочатку буде відновлено роботу приміського транспорту, потім міжміського транспорту, а потім вже метро.

"Зараз це однозначно призведе до спалаху, який поверне країну назад до початку карантину", - вважає прем’єр.

Нагадаємо, від 22 травня в Україні заплановане поступове відновлення роботи громадського транспорту. Карантинні обмеження на роботу транспорту має переглянути Кабінет міністрів. Влада вже анонсувала, що запуск транспортного сполучення відбуватиметься у три етапи та з дотриманням санітарних вимог.

Відео В Україні запроваджено перший етап виходу з карантину, але про відкриття транспорту поки не йдеться

Карантин в Україні подовжать і після 22 травня. Про це заявив прем’єр-міністр України в ефірі "Сніданку з 1+1".  За словами Дениса Шмигаля, уряд зараз відпрацьовує 5 етапів виходу з карантину. Україна перебуває на піку захворюваності, а нинішнє послаблення карантину - перший етап виходу з нього.  Більше про коронавірус

В Україні запроваджено перший етап виходу з карантину, але про відкриття транспорту поки не йдеться

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів