Шмигаль заявив, що Україна увійшла у серйозну хвилю захворюваності на коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

25 червня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 40 008.

Прем'єр міністр України Денис Шмигаль заявив, що Україна увійшла у серйозну хвилю захворюваності на коронавірус.

Про це він сказав під час позачергового засідання Кабінету Міністрів. 

"Від тижня до тижня продовжується зростання. Ми отримали хвилю коронавірусу. Завантаженість лікарень значно збільшилася. Є області, в яких завантаженість лікарень складає понад 50%. Це надзвичайно негативний сигнал. Це означає, що ми увійшли у серйозну хвилю захворюваності на коронавірус", - заявив очільник Кабміну. 

За його словами, у деяких районах країни доводиться розгортати лікарні другої хвилі. "Ситуація значно погіршується. Українські медики та епідеміологи кажуть про одну головну причину: люди перестали дотримуватися обмежень. Місцева влада, щоб не втратити якісь політичні бали, продовжує послаблювати карантин. Тому ми отримали в окремих областях чіткий результат зростання захворюваності", - наголосив голова уряду. 

Шмигаль зауважив, що за такої моделі карантину, яку запровадили в Україні, та з дотриманням усіх обмежень в інших країнах захворюваність не зростає, а тримається на помірному рівні.

Прем'єр закликав дотримуватися карантинних обмежень, аби не повертатися до жорстких заходів, які були введені в країні в березні. 

Як повідомлялося, в Україні 25 червня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 40 008. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на 994 випадки. Від початку пандемії померло 1067 людей. Кількість одужалих сягнула вже 17 758.

Днем раніше, 24 червня МОЗ звітувало про 940 нових випадків, 16 смертей та 353 пацієнти, які за добу одужали.

Відео За добу в Україні - майже тисяча підтверджених випадків коронавірусу

І знову коронавірусний антирекорд. 994 нових випадки коронавірусу в Україні за останню добу. 16 осіб померли, 349 недугу подолали. Оновлена загальна статистика, за даними Міністерства охорони здоров'я, нині виглядає так - всього інфікувалися із початку пандемії понад 40 тисяч українців. Смертей маємо 1067. Одужали майже 18 тисяч людей.  Більше про коронавірус

За добу в Україні - майже тисяча підтверджених випадків коронавірусу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції