Спалах в Одесі та дві області з "нулем": ситуація з коронавірусом в регіонах України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найгірша ситуація з коронавірусом у Львівській області.

Протягом 24 червня в Україні, попри новий антирекорд коронавірусу, залишилися області, де не зафіксовано жодного інфікування.

Про це йдеться в щоденному звіті МОЗ.

За 24 години нових випадків коронавірусу не зафіксували у Херсонській області. Там також 0 померлих та стільки ж одужалих. Загалом на Херсонщині хворіє найменше в Україні - 10 людей. Також за добу не виявили випадків коронавірусу у Луганській області. Окрім цього, лише 1 випадок зафіксували у Полтавській області

Не спадає кількість нових випадків коронавірусу на заході країни. "Лідером" за добу знову стала Львівська область - 204 нових випадки та 3 людей померли. 85 інфікувань зафіксували у Закарпатській області та 84 у Рівненській.

Спалах коронавірусу стався і на Півдні країни. Так за добу в Одеській області зафіксували одразу 95 нових випадків, 0 смертей та 0 одужалих.

Щодо столиці, то кількість випадків у Києві теж залишається на високому рівні. Минулої доби цифра збільшилася на 85.

Загалом в Україні виявили 40 008 випадків коронавірусу. Від початку пандемії померло 1067 людей. За останню добу зафіксували антирекордних 994 нових випадки. Кількість одужалих сягнула вже 17 758.

Відео Не зважаючи на статистику: попри коронавірусні антирекорди, в Києві запрацювали ресторани, театри та кінозали

Ресторани, театри, кінозали і басейни запрацювали в Києві попри антирекорд за кількістю інфікованих коронавірусом. Ресторани працюватимуть поки що без дитячих кімнат. Також дозволили культурні та мистецькі заходи, але не більше ніж на 10 осіб. Театрам та кінотеатрам дозволили запрацювати з обмеженою кількістю відвідувачів та з дотриманням дистанції між ними. За виконанням правил стежитимуть спеціальні мобільні групи, а в разі порушень - виписуватимуть адмінпротоколи та штрафи.    

Не зважаючи на статистику: попри коронавірусні антирекорди, в Києві запрацювали ресторани, театри та кінозали

Залиште свій коментар

Вибір редакції