Справа Шеремета: розгляд справи по суті розпочався з обрання присяжних

Справа Шеремета: розгляд справи по суті розпочався з обрання присяжних

Обвинувачений Антоненко з'явився у залі суду у зовсім новому образі.

Шевченківський районний суд Києва провів засідання, на якому відібрали п'ятьох присяжних для розгляду справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це йдеться в ТСН.14.00. 

У залі суду були лікар і волонтер Юлія Кузьменко, а також медсестра Яна Дугарь разом зі своїми адвокатами. Також обвинувачений ветеран АТО Андрій Антоненко, який з'явився у суді у зовсім новому образі, він поголився і одягнув діловий костюм.

Під час судового засідання розглядали кандидатури сімох присяжних, їх допитували як адвокати, так і прокурори. Вдалося відібрати п'ятьох, троє будуть основними, ще двоє будуть "запасними", вони й вирішуватимуть долю обвинувачуваних. 

Нагадаємо, що музикант та спецпризначенець Андрій Антоненко, дитячий кардіохірург Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь — на лаві підсудних. Саме їх, попри цілу низку нестиковок та суперечностей, обвинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета 4 роки тому. 

Відео Справа Шеремета: розпочався суд над Антоненком, Кузьменко та Дугарь

Справа Шеремета - розгляд по суті. Музикант та спецпризначенець Андрій Антоненко, дитячий кардіохірург Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь - на лаві підсудних. Саме їх, попри цілу низку нестиковок та протиріч, обвинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета 4 роки тому. Суд щойно розпочався, і за його перебігом стежить ТСН. 

Справа Шеремета: розпочався суд над Антоненком, Кузьменко та Дугарь

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів