Спрей від комарів вбиває коронавірус - дослідження вчених

Речовина у складі спрею здатна знищити вірус.

Речовина, яка є у складі спрею від комарів, виявилася ефективною проти коронавірусної інфекції.

Про це повідомляють експерти Лабораторії оборонної науки і техніки (DSTL), передає телеканал Sky News.

Згідно з результатами тестів національної оборонної лабораторії Великої Британії, речовина цитридіол виявилася спроможною знищити штами коронавірусу нового типу. Цей елемент міститься в репелентах від комах. Вчені DSTL підкреслили, що сам по собі цитридіол не врятує від смертельного вірусу, але може використовуватися як додатковий захист.

Перші дані про ефективність цитридіолу були отримані ще в квітні, після цього фахівці DSTL зайнялися детальним дослідженням речовини. Директор компанії Citrefine International Ltd, яка займається виробництвом цитридіолу, Жаклін Вотсон попросила уряд Великої Британії про підтримку офіційної програми тестування.

Нагадаємо, раніше МОЗ повідомив, що кімнатні мухи та комарі здатні переносити безліч захворювань, але новим типом коронавірусу COVID-19 інфікувати людину вони не можуть, оскільки цей вірус вони не переносять. 

Відео Коронавірусна пандемія: Україна тимчасово закривається від іноземців та продовжує карантин

Україна тимчасово закривається від іноземців, сподіваючись обмеженням міграції зупинити зростання захворюваності на коронавірус. Кабмін ухвалив таке рішення на сьогоднішньому засіданні. Виняток буде зроблено для тих, хто має посвідку на постійне проживання в Україні, іноземних студентів, що навчаються в українських вишах, транзитних пасажирів, представників міжнародних місій тощо. Уряд також продовжив карантин з розподілом на зони до 1 листопада та посилив обмеження, які діятимуть на цей час. Зокрема, Кабмін постановив заборонити в регіонах, які перебувають у "зеленій зоні" дискотеки, роботу нічніх клубів та розважальних закладів. Більше про коронавірус в Україні

Коронавірусна пандемія: Україна тимчасово закривається від іноземців та продовжує карантин

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів