Стало відомо, чи тестуватимуть на коронавірус вчителів напередодні навчального року

Стало відомо, чи тестуватимуть на коронавірус вчителів напередодні навчального року

Все, що стосується тестувань, як пояснив очільник МОЗ, чітко передбачено законодавством.

В Україні вчителям не робитимуть тестування на коронавірусну хворобу COVID-19 напередодні навчального року. Але є виключення.

Про це під час брифінгу у суботу, 8 серпня, повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"Така функція не передбачена. Не передбачено проходження тестування. В цьому немає потреби", - сказав він.

Все, що стосується тестувань, як пояснив очільник МОЗ, чітко передбачено законодавством.

"Нормативною базою, наказами Міністерства охорони здоров'я, хто саме потребує проведення тестів та у яких випадках. Такого механізму або розділу щодо проведення тестувань для наших вчителів - його немає. Тільки виключення, якщо у вчителя є симптоми коронавірусної хвороби, або він є контактною особою, контактував з людиною, у якої підтверджено COVID-19", - пояснив Максим Степанов.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров'я надало рекомендації щодо навчання в закладах освіти, які будуть діяти на період карантину, запровадженого в Україні через спалах коронавірусу COVID-19. Від 1 вересня учні, студенти, викладачі, вчителі й інший персонал мають заходити до закладу освіти у масках, під час заняття можна бути без них. Тих, хто матиме температуру, пускати не будуть.

Відео Найближчим часом в Україні втричі зросте кількість тестувань на коронавірус

Ще більше тестів на коронавірус. Всесвітня організація охорони здоров'я та ЄС передали Україні обладнання та реагенти для тестування на COVID-19. Їх отримають 27 лабораторій по всій країні. Це дасть змогу збільшити кількість тестувань на коронавірус утричі. Загальна вартість медичного вантажу – 3,5 мільйони євро. Від початку пандемії Україна вже збільшила кількість ПЛР-тестувань на добу - із 300 до 14 тисяч. Загалом працюють 83 лабораторії.

Найближчим часом в Україні втричі зросте кількість тестувань на коронавірус

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів