Перейти до змісту
Стало відомо, коли в Європі може початися вакцинація проти коронавірусу

Стало відомо, коли в Європі може початися вакцинація проти коронавірусу

В Європі, швидше за все, будуть створені декілька різних вакцин.

Вакцинація проти коронавірусу може початися в Європі навесні-влітку 2021 року. Для серйозного скорочення масштабів пандемії буде потрібен приблизно рік.

Про це виконавчий директор Європейського агентства лікарських засобів (ЕМА) Гвідо Разі 16 жовтня заявив в ефірі італійського телеканалу Sky TG24.

За його словами, щонайменше рік важливо продовжувати носити маски та дотримуватися безпечної дистанції.

"Є надія, що перші дози вакцини для людей, які належать до групи ризику, можуть надійти навесні 2021 року, давши початок серйозній вакцинації. На мій погляд, наявність доз вакцини буде дуже швидко збільшуватися після схвалення її застосування", — сказав Разі.

В Європі, швидше за все, будуть створені декілька різних вакцин проти коронавірусу і вже на початку наступного року може з'явитися три екземпляри, які пройдуть схвалення ЕМА.

Тим часом, у світі наразі працюють над майже 180 потенційними вакцинами проти коронавірусу. Першими щеплення від COVID-19 отримають люди з групи ризику, зокрема медичні працівники та люди похилого віку. Молоді та здорові люди — не раніше від 2022 року. 

Відео Спасіння від COVID-19: як працюють над розробкою вакцини в Україні

Першими щеплення від COVID-19 отримають люди з групи ризику, зокрема медичні працівники та люди похилого віку. Про це напередодні повідомили у Всесвітній організації охорони здоров’я. А молоді та здорові люди отримають доступ до цієї вакцини не раніше 2022 року. На якому етапі сьогодні розробка вакцини від коронавірусу у світі ? Та чи працюють над її винайденням в Україні?

Спасіння від COVID-19: як працюють над розробкою вакцини в Україні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин