Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Степанов назвав препарати, які тестують в Україні для лікування коронавірусу

Степанов назвав препарати, які тестують в Україні для лікування коронавірусу

Всі ці препарати є вітчизняного виробництва, уточнили в пресслужбі МОЗ.

В Україні з метою вивчення ефективності застосування препаратів при лікуванні пацієнтів із коронавірусом COVID-19 проводяться клінічні випробування чотирьох лікарських засобів: АМІЗОН®МАКС, Аміксин IC, Біовен та Корвітин.

Про це на брифінгу у суботу, 11 липня, повідомив очільник МОЗ Максим Степанов.

"Зараз у нас зареєстровано чотири клінічних випробування за чотирма лікарськими засобами: це АМІЗОН, Аміксин (АМІЗОН®МАКС, Аміксин IC - уточнення пресслужби МОЗ), Корвітин і Біовен. Вони всі проходять стадію клінічних випробувань і це досить серйозний механізм", - сказав він.

Очільник МОЗ зазначив, що деякі перебувають вже практично на завершальних стадіях.

"Відразу після завершення, після отримання цієї інформації, будуть зроблені відповідні висновки щодо ефективності цих лікарських засобів", - додав Степанов.

Всі ці препарати є вітчизняного виробництва, уточнили в пресслужбі відомства.

Відео Новий рекорд: минулої доби в Україні від коронавірусу вилікувалися понад тисячу людей

І знову рекорд з одужання - минулої доби в Україні від коронавірусу вилікувалися 1016 людей. Але при цьому виявили 819 нових хворих. У світі ж - знову антирекорд із кількості виявлених випадків ковіду. Минулої доби діагностували понад 222 тисячі заражень. Загалом на планеті інфікувалися вже 12 мільйонів людей. Більшість одужала - понад 7 мільйонів. Більше півмільйона померли від ускладнень.

Новий рекорд: минулої доби в Україні від коронавірусу вилікувалися понад тисячу людей

Нагадаємо, станом на ранок суботи, 11 липня, в Україні кількість інфікованих новим коронавірусом COVID-19 зросла на 800 випадків - до 52 843.

Залиште свій коментар

Вибір редакції