Степанов прокоментував різке зростання інфікованих коронавірусом

За добу зафіксували 3144 випадки зараження COVID-19.

В Україні 11 вересня зафіксували найбільшу кількість інфікованих коронавірусом від початку пандемії - 3144 випадки, зокрема у Києві 404.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі ТСН.Ранок прокоментував різке зростання зараження COVID-19.

"Зупинка коронавірусу і зменшення кількості хворих - шлях один. Це дотримання правил нової реальності, які встановлені в країні. Іншого не існує. Вірус передається тільки таким шляхом", - сказав міністр.

Відео На центральний ринок Чернігова без попередження завітав Максим Степанов з інспекцією

Вперше більше трьох тисяч за добу - новий стрибок захворюваності на COVID-19 зафіксували за минулу добу, а саме - 3144. 53 людини від ускладнень померли. Стрімко пішло вгору число недужих на коронавірус у Чернігівській області. Туди з інспекцією сьогодні вирушив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Більше деталей - у прямому включенні.  

На центральний ринок Чернігова без попередження завітав Максим Степанов з інспекцією

Як повідомлялося, в Україні 11 вересня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 148 756. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на 3 144 нових випадки. Кількість одужалих сягнула вже 67 005. Від початку пандемії померло 3 076 людей, з яких 53 за останні 24 години.

Найбільше українців захворіло у Києві - 404 інфікованих, в Одеській області - 283, у Тернопільській - 302, Харківській - 280.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів