Степанов розповів, чи повернеться країна до жорсткого карантину

Коронавірусом інфікувалося понад 145 тисяч українців.

Міністерство охорони здоров'я не планує повертати всю країну до повної ізоляції через поширення коронавірусу. 

Про це очільник МОЗ Максим Степанов розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Ми вважаємо, що та модель, яка зараз є в умовах адаптивного карантину, в залежності від базових принципів (рівень захворюваності та заповненість ліжок), працює. Наприклад, зростає захворюваність у Львівській та Івано-Франківській областях, але не зростає у Херсонській та Запорізькій. То навіщо там вводити жорсткий карантин", - вважає міністр. 

Відповів Степанов і на запитання, за яких умов жорсткий карантин все ж можуть ввести, якщо захворюваність семетрично буде зростати у всіх регіонах України. Утім, такий сценарій розвитку подій він назвав апокаліптичним. 

"Якщо у всій країна, у всіх містах, по всіх районах одночасно протягом 14 днів кількість людей, які захворіли, буде перевищувати показники, а заповненість ліжок буде понад 75 відсотків. Ми кажемо так: від 50 тисяч одночасно в лікарнях. 50 тисяч - це ті додаткові місця, які ми хочемо вводити", - зауважив Максим Степанов.

Відео Міністр охорони здоров’я про коронавірус, щеплення під час пандемії та санітарні норми в школах

Чи безпечно зараз вакцинуватися? Що робити, якщо дитина нещодавно перехворіла на коронавірус? Чи є список рекомендованих МОЗом щеплень саме на період пандемії? І які щеплення можна зробити безкоштовно? На ці та інші запитання відповість міністр охорони здоров’я Максим Степанов – він сьогодні у нас в гостях.

Міністр охорони здоров’я про коронавірус, щеплення під час пандемії та санітарні норми в школах

Як повідомлялося, станом на середу, 10 вересня, від початку пандемії в країні коронавірусом інфікувалися 145 612 осіб. Наразі пом'якшити карантин заборонено у Києві та у 17 областях. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів