Степанов розповів, кому хворіти на коронавірус найважче та чи залежить це від групи крові

Люди з хронічними захворюваннями перебувають в групі ризику.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що з науковими дослідженнями про вплив групи крові на перебіг коронавірусної хвороби не знайомий.

Про це він сказав під час брифінгу 10 липня.

Однак, за словами очільника МОЗ, на перебіг недуги впливають супутні захворювання, такі як цукровий діабет.

"Те, що стосується цукрового діабету, то ми завжди говорили, що ці люди входять до групи ризику. Також до цієї групи ризику входять люди, які мають інші супутні захворювання, наприклад серцево-судинні , або хронічні захворювання легень. А також люди які старші 60-65 років. Це все люди, які входять до групи ризику при захворюванні на COVID-19", - сказав Степанов.

  • Раніше, лікар-інфекціоніст Ігор Берник в інтерв'ю ТСН.ua зазначив, що йому теж не відомо чи може група крові впливати на коронавірус. Багато що залежить від ступеня інфікування і міцності імунітету кожного зокрема. 
  • IFL Science писало, що група крові може впливати на рівень ризику заразитися новим коронавірусом. Люди із І групою крові мають найменший ризик підхопити Covid-19, а найбільший - із ІV групою крові.

Відео Академік Сергій Комісаренко розповів про другу хвилю коронавірусу та його дослідження в Україні

Як боротися з коронавірусом, на які кроки має йти уряд, щоб не пришвидшити поширення вірусу — ці питання досліджує робоча група при Національній академії наук України з проблем поширення коронавірусу. Там зібрані найкращі вчені держави, які вже після своїх досліджень дають рекомендації керівництву країни. Якою буде друга хвиля захворюваності та чого надалі нам чекати від коронавірусу – про це ми поспілкуємось із керівником цієї групи, українським академіком та директором Інституту біохімії ім. Палладіна – Сергієм Комісаренком. 

Академік Сергій Комісаренко розповів про другу хвилю коронавірусу та його дослідження в Україні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів