Суд наказав президенту Бразилії носити захисну маску

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Невиконання рішення суду загрожує штрафом.

Президент Бразилії має носити захисну маску в громадських місцях: рішення виніс суд країни.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Жаїр Болсонару від початку пандемії до коронавірусу ставився скептично і відверто ігнорував санітарні правила. Утім, тепер за нехтування ними йому загрожує штраф - у розмірі 380 доларів.

Нині Бразилія посідає друге місце у світі за темпами поширення недуги після Сполучених Штатів. Там понад 1 млн інфікованих та 52 тисячі померлих. Попри страшну статистику в країні триває послаблення карантину.

Відео COVID-19 у світі: президент Бразилії повинен носити маску, а Португалія повертається до карантину

Президент Бразилії має носити маску в громадських місцях. Таке рішення виніс суд країни. Жаїр Болсонару від початку пандемії до коронавірусу ставився скептично. Але тепер за нехтування правилами йому загрожує штраф у розмірі 380 доларів. Про другий етап послаблення оголосила Велика Британія. А от у Португалії карантинні обмеження частково повертають, бо в країні зростає кількість інфікованих. Другої хвилі заражень коронавірусом побоюються також в Німеччині. Там відразу декілька спалахів хвороби.

COVID-19 у світі: президент Бразилії повинен носити маску, а Португалія повертається до карантину

Натомість у Португалії карантинні обмеження частково повертають, бо в країні зростає кількість інфікованих. Другої хвилі заражень коронавірусом побоюються також в Німеччині. Там одразу декілька спалахів хвороби. Уперше до суворих карантинних заходів повернули зразу два округи на заході країни.

Як повідомлялося, станом на 23 червня у світі наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 9 073 386 людей, свідчать дані сайту університету Джона Гопкінса. Від початку спалаху недуга забрала 471 591 життя, тоді як побороти захворювання вдалося понад 4,5 мільйонам пацієнтів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції