"Суттєве погіршення ситуації": Степанов хоче посилити контроль за дотриманням правил карантину

"Суттєве погіршення ситуації": Степанов хоче посилити контроль за дотриманням правил карантину

Очільник МОЗу зазначив, що він розуміє, що це такі непопулярні кроки, але їх потрібно робити.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов наполягатиме на посиленні контролю за дотриманням правил карантину через чергові антирекорди з кількості нових захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19 та госпіталізацій.

Про це очільник МОЗ заявив у суботу, 8 серпня, під час брифінгу.

"Ми бачимо дуже суттєве погіршення ситуації. Я буду звертатися до своїх колег, які відповідають, у тому числі, за контролювання всіх наших обмежувальних заходів. Справа в тому, що, якщо ми не змінимо легковажне ставлення до COVID-19, це не якась політична іграшка, а реальна хвороба, яка кожного дня забирає життя українців... Тому ми не можемо собі дозволити ставитися легковажно. Я, як міністр охорони здоров'я, буду звертатися щодо посилення контролю за всіма правилами, встановленими в Україні, за всіма обмежувальними заходами", - сказав він.

Міністр зазначив, що він розуміє, що це такі непопулярні кроки, але їх потрібно робити.

"Я розумію вас, шановні українці, що ми всі втомилися і хочемо повернутися до того життя, яке в нас було до пандемії. Але заради життя та здоров’я вас і ваших близьких, мені здається, що ми повинні робити такі кроки", - заявив Максим Степанов.

Відео Віктор Ляшко: Україна стоїть на порозі другої хвилі коронавірусу

На порозі другої хвилі захворювання. В чотирьох країнах Європи епідеміологічний поріг уже перевищено. Про це заявив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко. В Україні також готуються до нової хвилі пандемії. Кількість хворих цілий тиждень тримається в межах понад тисячі осіб. За останню добу це 1106 нових випадків. Утім у МОЗ запевняють: поки усе контролем. Палат, ліжкомісць та обладнання достатньо. І все ж закликають не нехтувати правилами безпеки та гігієни. Більше про коронавірус в Україні  

Віктор Ляшко: Україна стоїть на порозі другої хвилі коронавірусу

Як повідомлялося раніше, в уряді створять систему для відстеження контактів людей, які заражені коронавірусом, що дасть можливість більш оперативно реагувати та розривати ланцюги захворювань.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів