Перейти до змісту
Світ не пройшов випробування пандемією коронавірусу — генсек ООН

Уже загинув майже 1 млн осіб.

Генсекретар ООН Антоніу Гутерріш озвучив причину виходу коронавірусу з-під контролю.

Про це він заявив, виступаючи на зустрічі РБ високого рівня в рамках ювілейної 75-ї сесії Генасамблеї, — пише "Інтерфакс"

"Пандемія стала випробуванням ефективності міжнародного співробітництва — випробуванням, яке ми не витримали. У глобальному масштабі вона привела до загибелі майже 1 млн осіб, заразилися вірусом понад 30 млн. Вірус вийшов з-під контролю. Це сталося через те, що світ не був готовий проявити співробітництво, єдність і солідарність", — зауважив Гутерріш.

Він закликав світову спільноту об'єднатися в боротьбі з пандемією і її наслідками.

"У нас немає вибору. Або ми об'єднаємося в глобальні інститути, які відповідають поставленим цілям, або нас чекає розкол і хаос", — резюмував глава ООН.

Читайте також:

Відео У Польші заявили про винайдення ефективних ліків від коронавірусу

У Польщі заявили, що першими у світі створили ефективні ліки від коронавірусу. Препарат містить антитіла, що знищують вірус. Вироблятимуть його на основі плазми крові людей, які побороли хворобу. Ліки ще мають пройти низку клінічних досліджень, але попередньо їхню високу ефективність засвідчили у центрі біотехнологій в Кракові. Польські лікарі працювали над препаратом від коронавірусу з березня. Якщо подальші дослідження будуть вдалими, Польща стане першою країною у світі, яка розробила власні ліки від коронавірусу.    

У Польші заявили про винайдення ефективних ліків від коронавірусу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин