Світовий антирекорд: ВООЗ заявила про найбільшу добову кількість заражень коронавірусом від початку пандемії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Добовий приріст нових випадків коронавірусу сягнув майже 300 тисяч.

У п'ятницю, 31 липня, Всесвітня організація охорони здоров'я зафіксувала світовий антирекорд за кількістю нових випадків зараження COVID-19.

Впродовж доби наявність нового типу коронавірусу підтвердили у 292 527 хворих, повідомляє CNBC.

Найбільше, а саме 171 946, інфікованих виявили в Америці. На другому місці антирейтингу - Південно-Східна Азія, де за добу зафіксували 60 113 хворих на коронавірус. У трійці антилідерів також Європа із 25 241 новим зараженим. 

Від початку пандемії у світі нову коронавірусну інфекцію підхопили понад 17 мільйонів людей. За даними ВООЗ, впродовж  семи місяців недуга забрала щонайменше 668 910 життів.

Попри новий антирекорд в Організації впевнені, що пандемію все ще можна взяти на контроль. Людям рекомендують носити захисні маски, регулярно мити руки, дотримуватися дистанції та уникати людних місць. 

Раніше головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі заявив, що коронавірус настільки заразний, що він, ймовірно, ніколи не знищиться повністю: "Я не вірю, що він зникне, тому що це дуже трансмісивний вірус".

Як повідомлялося, Фаучі разом із родиною отримав низку листів із "серйозними погрозами" через свої поради щодо боротьби з пандемією COVID-19. 

Раніше очільник представництва Всесвітній організації охорони здоров’я у Європі заявив, що причиною останніх спалахів коронавірусу може бути поширення хвороби серед молоді. 

Відео Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я. Мовляв, нехтують рекомендаціями, бо не хочуть пропустити літо. Сплеск захворюваності зафіксували одразу в кількох європейських країнах. Особливо тривожна ситуація в Іспанії та на Балканах. Кількість нових випадків зросла в Німеччині та Франції. У Польщі - спалахи в трьох шахтах та будинку для літніх людей. Тим часом у Гонконгу кажуть: ліжко-місця, відведені для ізоляції хворих на коронавірус, практично заповнені.

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Залиште свій коментар

Вибір редакції