Тернопільська область три дні поспіль б’є рекорди за кількістю нових інфікованих коронавірусом

Тернопільська область три дні поспіль б’є рекорди за кількістю нових інфікованих коронавірусом

Щонайменше по 350 нових випадків COVID-19.

Тернопільська область впродовж останніх трьох днів встановлює нові добові рекорди з кількості виявлених заражених новою коронавірусною інфекцією. Цей показник є досить великим, зважаючи на те, що Тернопільщина - одна з найменших областей України. 

За даними Тернопільського обласного лабораторного центру, за вівторок, 15 вересня, а також за понеділок, 14 вересня в області виявляли по 385 нових випадків зараження.

За неділю, 13 вересня, в цій області виявили 353 інфікованих коронавірусом.

До слова, в Тернопільській області проживє трішки більше одного мільйона людей. Ця область є однією з найменших в Україні, тому це досить великий показник інфікованих коронавірусом, зважаючи на кількість населення.

Згідно з останнім рішенням урядової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, більшість районів Тернопільщини потрапили до "червоної" карантинної зони через велику кількість хворих на COVID-19.

Нагадаємо, в Україні 16 вересня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 162 660. За останню добу кількість інфікованих збільшилась на понад 2900 осіб, померли 76 хворих

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів