Після двох місяців тиску місія ВООЗ поїде до Китаю, щоб з'ясувати походження коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поїдка запланована на наступний тиждень.

Місія Всесвітньої організації охорони здоров'я вирушить до Китаю для пошуку даних щодо походження нового типу коронавірусу COVID-19, який спричинив глобальну пандемію.

Поїдка запланована на наступний тиждень, повідомляє The Guardian.

Зазначається, що ВООЗ ще від початку травня чинила тиск на КНР щодо запрошення її експертів для розслідування.

"Ми можемо боротися з вірусом краще, коли знаємо все про вірус, в тому числі і те, як він почався", - сказав генеральний директор ВОЗ Тедрос Адханом Гебреєсус на віртуальній пресконференції у понеділок, 29 червня. 

Він також зауважив, що пандемія показала найкращі та найгірші якості людства: від "доброти та солідарності" до "дезінформації та політизації вірусу".

"Мені шкода це говорити, але в таких умовах ми боїмося найгіршого. І саме тому ми повинні об'єднати свої дії і разом боротися з цим небезпечним вірусом", - сказав Гебреєсус.

Раніше Гебреєсус зазначав, що в проведенні такого дослідження зацікавлені всі сторони. Оскільки лише таким чином людство зможе уникнути виникнення нового спалаху в майбутньому. 

Нагадаємо, що, за даними ВООЗ, захворюваність на COVID-19 у світі прискорюється, а про завершення пандемії мова поки не йде. 

Відео За 2 тижні у 30-ти країнах зросла кількість нових інфікованих коронавірусом - ВООЗ

Послаблення карантину вдарило не тільки по Україні. За минулі 2 тижні в 30-ти країнах зросла кількість нових випадків зараження - повідомили у ВООЗ. Найбільше інфікованих - у США, Бразилії та Індії. Через стрімке зростання кількості хворих, у деяких штатах відновлюють обмеження. Першою країною Європи, що повертає суворий карантин, стала Португалія. Про найбільшу щоденну кількість нових випадків коронавірусу з 8-го квітня повідомили в Чехії. Загалом у світі вже майже 10 мільйонів випадків коронавірусу. Більше про коронавірус

За 2 тижні у 30-ти країнах зросла кількість нових інфікованих коронавірусом - ВООЗ

Залиште свій коментар

Вибір редакції