Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Треба готуватися до другої хвилі: Зеленський оцінив поширення коронавірусу в Україні

Треба готуватися до другої хвилі: Зеленський оцінив поширення коронавірусу в Україні

На Закарпатті понад 70% ліжок медзакладів, які готувалися до першої хвилі епідемії, зайняті хворими.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Україна має готуватися до другої хвилі коронавірусу.

Про це йшлося на традиційній селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусу, йдеться на сайті президента.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Львівщина десятий день лідирує за кількістю хворих на коронавірус. За останню добу там виявили 143 нові випадки, троє людей померли.

"На Закарпатті понад 70% ліжок медзакладів, які готувалися до першої хвилі епідемії, зайняті хворими. З такою динамікою треба готуватися до другої хвилі. Все ще сподіваюся, що нам вдасться оминути найгіршого сценарію. Але медицина має бути готовою до всього", – сказав Зеленський.

Повідомляється, що уряд готує лікарні до другої хвилі епідемії. Зараз наявні ліжка для майже 30 тисяч хворих, а апаратів ШВЛ використовується небагато, вони є в достатній кількості. У Кабміні також наголосили, що поки не збираються відновлювати роботу дитячих таборів.

В Україні 30 червня зранку число випадків коронавірусу зросло до 44 334. За останню добу зафіксовано понад 700 інфікувань. 

Відео Коронавірусні вихідні: за три дні кількість нових хворих в Україні зросла на 2,5 тисяч

Антирекорд за антирекордом та небезпека не вилетіти за кордон цього літа - таке прогнозують для українців інфекціоністи. Три вихідні - більше 2,5 тисяч хворих на коронавірус і мільйони порушників норм безпеки при адаптивному карантині. Країна зажила доковідним життям уже на повну. Одеса, Львів та столиця - на вулицях тут майже не видно масок, так само як і дистанції між людьми.

Коронавірусні вихідні: за три дні кількість нових хворих в Україні зросла на 2,5 тисяч

Залиште свій коментар

Вибір редакції