Туристичний сезон 2020: Кулеба розповів, чи змушуватимуть подорожувальників мати паспорт здоров'я

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В туристів можуть просити довідки про відсутність інфікування.

В Україні поки запровадження паспортів здоров'я для туристів не планується. В подорожувальників можуть просити довідку про негативний тест на коронавірус.

Про це розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю РБК-Україна, яке було опубліковане 18 травня.

Міністр каже, що на міжнародному рівні є ідеї запровадження паспортів здоров'я. Однак поки схиляються до таких, що у разі в'їзду потрібно буде, наприклад, показати довідку про те, що у людини за певну кількість днів був негативний ПЛР-тест на коронавірус. Після повернення назад, людина буде зобов'язана залишатися в самоізоляції, зробити ще один тест.

"Все це, насправді, йде в бюрократію. Але це все заспокоїться, вийде на свою колію і будуть знайдені якісь формати найменш болючого життя в умовах пандемії коронавірусу", - пояснив він.

В МЗС раніше повідомляли, що Україна відкриватиме кордони з урахуванням дій європейських партнерів, а також ситуації із пандемією COVID-19.

Відео Як туристам перенести свої подорожі на зручні для них дати без доплат

Як туристам перенести свої подорожі на зручні для них дати без доплат та чи існує можливість повернути гроші за авіаквитки та тури в повному обсязі – про це та інше розповідає голова Всеукраїнської організації туроператорів Ігор Голубаха.  

Як туристам перенести свої подорожі на зручні для них дати без доплат

Залиште свій коментар

Вибір редакції