Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У 13 областях України хочуть посилити карантин

У 13 областях України хочуть посилити карантин

Це може стосуватися роботи міського транспорту і дитсадків.

Головні санітарні лікарі 13 областей України будуть звертатися до комісій ТЕБ та НС, аби посилити карантин через перевищення низки критеріїв щодо розповсюдження коронавірусу. 

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 27 червня.

"В умовах адаптивного карантину ми побачили різке зростання в деяких областях – збільшення кількості нових випадків, погіршення динаміки, різке заповнення ліжок у лікарнях, які виділені під COVID-19. Тобто ті критерії, які у нас визначені в постанові, перебільшені по 13 областях нашої країни – це і західні області, і місто Київ", - сказав він.

Міністр додав, що посилення карантину може стосуватися роботи міського транспорту, спортивних закладів, а також дошкільних і "решти закладів, які є в країні".

Нагадаємо, в Україні за останню добу кількість інфікованих новим коронавірусом COVID-19 зросла на 948 випадків. Загальна кількість інфікованих коронавірусом в країні становить 42 065 осіб.

Відео ВООЗ застерігає: світ на порозі нової хвилі захворюваності на коронавірус

Нова хвиля коронавірусу у США. У країні знову темпи поширення недуги - як на початку пандемії. Одразу 5-ть південних штатів зафіксували рекордний добовий приріст недужих. Загальна кількість випадків зараження в країні наближається до 2,5 мільйонів.

ВООЗ застерігає: світ на порозі нової хвилі захворюваності на коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції