У 16 російських моряків на пришвартованому у Південній Кореї кораблі РФ виявили коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Усього на борту перебуває 21 росіянин.

Шістнадцять російських моряків, які наразі перебувають на кораблі під прапором РФ у південнокорейському порту міста Пусан, інфікувалися коронавірусом.

Про це повідомляє CNN з посиланням на чиновника міста Пусан.

Зазначається, що корабель, який відплив з російського міста Владивостока, прибув до Південної Кореї у неділю, 21 червня. За словами чиновника, щонайменше 60 людей, які мали тісний контакт з моряками, включаючи південнокорейців, які сіли на корабель для вивантаження вантажу, пішли на карантин і проходять перевірку на наявність COVID-19.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у столиці Південної Кореї, Сеулі, і його околицях почалася друга хвиля пандемії коронавірусу COVID-19. Джерелами інфекції могли стали нічні розважальні заклади. 

Відео Якщо світ занадто швидко виходитиме з карантину, друга хвиля пандемії неминуча - ВООЗ

Якщо світ занадто швидко виходитиме з карантину - друга хвиля пандемії неминуча - про це попереджає Всесвітня організація охорони здоров’я. Через збільшення кількості хворих знову закрили дитсадки та школи у Південній Кореї та Ізраїлі. У Європі, порівняно з квітнем, ситуація стабілізувалась, втім у деяких країнах фіксують нові осередки. Більше про коронавірус

Якщо світ занадто швидко виходитиме з карантину, друга хвиля пандемії неминуча - ВООЗ

Залиште свій коментар

Вибір редакції