У Бразилії різко зросла кількість хворих і померлих від коронавірусу: країна на третьому місці у світі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відомо про 271 628 хворих.

У Бразилії за минулу добу зафіксували рекордну кількість інфікованих коронавірусом і смертей, спричинених ускладненнями COVID-19.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я країни, пише CNN.

Зареєстровано 17 408 інфікованих COVID-19 та 1179 смертей. Від лютого, початку пандемії, у країні загалом відомо про 271 628 хворих та 17 971 летальних випадків. 

Таким чином Бразилія опинилася на третьому місці за кількістю інфікованих у світі. Попереду Сполучені Штати Америки, де майже 1,53 млн заражених і майже 91 938 смертей, та Росія, у якій майже 308 тис. інфікованих та майже три тисячі летальних випадків.

Як повідомлялося, дослідження, опубліковане у вівторок в журналі Nature Climate Change, показує, що завдяки карантину через пандемію коронавірусу глобальні викиди вуглецю на день у квітні були на 17% нижчі, ніж середньодобові викиди 2019 року. 

Відео На межі бідності через пандемію: як у світі готуються до нових умов життя 

До 5 мільйонів наближається кількість інфікованих коронавірусом у світі, майже 2 мільйони одужали, тоді як близько 325 тисяч померли від ускладнень. Світовий банк застерігає - через недугу близько 60 мільйонів людей у всьому світі можуть опинитися на межі бідності. Тим часом у світі активно рухаються до послаблення карантину. Як у світі готуються до нових умов життя  - у сюжеті.         

На межі бідності через пандемію: як у світі готуються до нових умов життя 

Залиште свій коментар

Вибір редакції