У Чехії та Австрії заявили про початок другої хвилі коронавірусу

За добу в світі виявили 308 тисяч нових інфікованих COVID-19.

У Чехії та Австрії заявили про початок другої хвилі пандемії коронавірусу. А у Франції вже кілька днів поспіль фіксують близько десяти тисяч нових хворих щодоби.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Слід зауважити, що протягом минулої доби у світі виявили майже 308 тисяч нових інфікованих коронавірусом. Ця кількість найбільша від початку пандемії, заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я. За їхніми даними, третина нових діагнозів – в Індії.

Тим часом в Ізраїлі через зростання кількості інфікованих знову повертаються до жорсткого карантину. Від п’ятниці країна закривається на три тижні. Працюватимуть лише супермаркети та аптеки. Людям не можна буде відходити на більш ніж пів кілометра від дому. 

Відео Коронавірус у світі: Ізраїль закриває кордони, а у Чехії та Австрії - друга хвиля

Жорсткий карантин знову оголосили в Ізраїлі через зростання кількості інфікованих коронавірусом. Від п’ятниці країна закривається на три тижні. Водночас у Франції вже кілька днів поспіль фіксують близько 10 тисяч нових хворих щодоби – це рекорд від початку пандемїі. А в Чехії та Австрії заявили про початок другої хвилі пандемії коронавірусу. Тим часом в Оскфорді поновлять клінічні випробування вакцини, які зупинили тиждень тому після того, як захворів один із волонтерів.  

Коронавірус у світі: Ізраїль закриває кордони, а у Чехії та Австрії - друга хвиля

Як повідомлялося, фармацевтична англо-шведська компанія AstraZeneca, яка спільно з Оксфордським університетом розробляє вакцину від коронавірусної інфекції COVID-19, відновила її випробування після припинення через раніше виявлену хворобу в одного з добровольців. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів