Перейти до змісту
У Китаї коронавірусом заразилися ще майже пів сотні людей: у більшості хворих немає симптомів

На лікуванні залишаються 252 пацієнти із активною формою COVID-19.

У неділю, 18 жовтня, материковий Китай повідомив, що зафіксував 13 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 34 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Усі "активні" пацієнти заразилися за кордоном, тоді як у столиці провінції Шаньдун Ціндао не виявили жодного нового випадку місцевого передавання інфекції.

Як повідомлялося, влада Ціндао вирішила протестувати на коронавірус усе населення мегаполісу та його околиць, загалом понад 9 млн осіб. Відповідне рішення ухвалили після того, як 11 жовтня місцева комісія з питань охорони здоров'я оголосила про нові випадки інфікувань, більшість з яких пов'язана із лікарнями. Впродовж тижня у місті COVID-19 підтвердили у 13 людей.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 252 пацієнти із активною формою COVID-19, стан п'ятьох із них оцінюють як критичний

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 85 672 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 80,7 тисячі вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Відео Коронавірусна пандемія: у Лондоні поліція розігнала весілля, а в Парижі ввели комендантську годину

Поліція Лондона розігнала весілля, організоване усупереч карантинним заборонам. На святкуванні було аж 100 осіб. Тоді як максимально дозволена кількість - лише 15. Нині в усій Британії точково повертають карантинні обмеження і запроваджують трирівневу систему заборон. Одну з найкритичніших ситуацій у Європі має Франція. Там за добу рекордні 30 тисяч заражень. Тож у країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще в 8 великих містах. Нові обмеження відзавтра обіцяють і в Польщі - за добу в країні померла рекордна від початку пандемії кількість людей - аж 132. Більше про коронавірус

Коронавірусна пандемія: у Лондоні поліція розігнала весілля, а в Парижі ввели комендантську годину

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин