У Китаї новим коронавірусом заразилися ще понад чотири десятки людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На лікуванні залишаються 714 пацієнтів.

У суботу, 1 серпня, материковий Китай повідомив про 45 нових випадків активної форми COVID-19.

Також в країні зафіксували ще 23 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання. Про це із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю пише People's Daily, Chinа.

Серед "активних" пацієнтів шестеро заразилися за кордоном, тоді як 39 підхопили інфекцію всередині країни. Зокрема, 31 хворого зареєстрували в адміністративному центрі Сіньцзян-Уйгурського автономного району Урумчі, де нещодавно зафіксували спалах COVID-19

Нагадаємо, що місцева влада ізолювала низку житлових мікрорайонів та ввела карантинні обмеження щодо громадського транспорту. Місцевим мешканцям обмежили можливість виїзду з міста. Нині в Урумчі триває масове тестування на COVID-19.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 714 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан 39 із них оцінюють як критичний. Зазначимо, що попередні три доби поспіль в КНР кількість нових випадків зараження перевищувала сотню.

Водночас у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", не виявили жодного нового випадку інфікування. 

Раніше епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на ринку зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами.

Минулого тижня китайська столиця та ще кілька великих міст відкрили кінотеатри у найменш уражених пандемією районах. Водночас, аби відвідати кіносеанс, необхідно забронювати квиток в онлайн заздалегідь, аби зала під час перегляду була заповнена лише на 30%. Відвідувачам заборонили брати з собою їжу та напої, на вході їм перевіряють температуру.

Кінотеатри у Китаї залишалися зачиненими майже пів року.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 84 337 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як майже 79 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції