Перейти до змісту
У Китаї вперше зафіксували, що коронавірус може жити на пакуванні замороженої продукції

Зразки коронавірусу знайшли під час розслідування спалаху в місті Циндао.

У Китаї вперше знайшли зразки живого коронавірусу на пакуванні замороженої продукції.

В опублікованому 17 жовтня звіті Центру з контролю і профілактики захворювань КНР, вірус був виявлений під час розслідування причин локального спалаху в місті Циндао (провінція Шаньдун, Східний Китай).

У документі сказано, що "виявлення живого коронавірусу на пакуванні заморожених продуктів в Циндао - це перший випадок, коли за межами лабораторії було підтверджено, що за особливих умов коронавірус може зберігатися на пакованні продукції протягом тривалого часу". Також наголошується, що "існує ймовірність передавання коронавірусу через міжнародний холодильний ланцюг".

"За певних умов існує ризик зараження співробітників, що працюють з замороженими продуктами", - йдеться в заяві. У зв'язку з цим відомство закликає співробітників галузі дотримуватися всіх заходів безпеки, уникати прямого контакту з продукцією, носити спецодяг, не торкатися до рота, носа і очей під час роботи, мити руки і проводити дезінфекцію одразу після роботи, а також регулярно проходити тестування на коронавірус.

Джерелом спалаху коронавірусу в Циндао, як заявила 16 жовтня Партсекретарь регіонального центру з контролю і профілактиці захворювань провінції Ма Лісін, став кабінет комп'ютерної томографії (КТ) в місцевій пульмонологічної лікарні через невідповідність стандартам дезінфекції приміщення. Місцева влада повідомила, що тестування населення практично завершено.

Відео Статистика інфікування коронавірусом у світі та хто перший отримає вакцину

Більше, як 5000 нових випадків інфікування коронавірусом виявили в лабораторіях України впродовж доби. Близько тисячі людей одужали. Відсьогодні уряд рекомендує школам піти на канікули, а ВНЗ – перейти на дистанційне навчання. Водночас, Індія може стати лідером, поміж усіх країн світу, за темпами поширення коронавірусу. Рекордні цифри заражень фіксують і на теренах Європи, зокрема в Чехії, Німеччині, Італії та Австрії. І поки фармакологічні компанії працюють над створенням дієвої та безпечної вакцини, у Всесвітній організації охорони здоров'я розповіли, кому з людей доведеться на неї чекати найдовше. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Статистика інфікування коронавірусом у світі та хто перший отримає вакцину

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин