У Китаї зафіксували понад чотири десятки нових випадків коронавірусу: найбільше заражених у Пекіні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На лікуванні залишаються 252 пацієнти, семеро з яких у критичному стані.

У середу, 17 червня, материковий Китай повідомив про 44 нові випадки активної форми COVID-19

Про це повідомляє People's Daily, China із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Зазначається, що більшість пацієнтів, а саме - 33, заразилася всередині країни, тоді як ще одинадцятеро інфікованих нещодавно прибули з-за кордону. 31 новий випадок пов'язують зі спалахом в Пекіні.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 252 пацієнти із активною формою COVID-19, стан сімох із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще одинадцять безсимптомних випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 265 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

У понеділок у Китаї 11-мільйонне місто, розташоване неподалік від столиці, оголосило воєнний стан через спалах коронавірусу.

Нагадаємо, що в Пекіні на оптовому ринку зареєстрували новий спалах коронавірусу, а в неділю Китай повідомив про найвищу щоденну кількість нових випадків інфікування за останні два місяці - 57.

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Відео Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

90 тисяч жителів Пекіна - знову на жорсткому карантині. А по всьому місту - посилені санітарні заходи. Там - новий спалах коронавірусу, і є побоювання, що він може спричинити другу хвилю в усьому Китаї. Мешканців одразу кількох районів зобов’язали не полишати свої оселі і пройти тестування. Люди живуть поблизу гігантського продуктового ринку, де виявили десятки хворих. Крім того, сліди вірусу знайшли на дошках, де різали лосось. Більше про коронавірус

Новий спалах коронавірусу може спричинити другу хвилю у всьому Китаї

Залиште свій коментар

Вибір редакції