Перейти до змісту
У Києві розгорнули майже 2,8 тисячі ліжок для хворих на COVID-19

У Києві розгорнули майже 2,8 тисячі ліжок для хворих на COVID-19

Кількість хворих на коронавірус, яким потрібна госпіталізація, збільшується, а ресурс ліжкомісць міста має межі, каже Віталій Кличко.

У Києві вже розгорнули майже 2 800 ліжок для хворих на новий коронавірус COVID-19 у 22 столичних лікарнях.

Про це сьогодні, 15 жовтня, повідомив на брифінгу Київський міський голова Віталій Кличко.

"Місто зробило і робить все можливе, аби медичну допомогу могли отримати всі хворі на коронавірус. Ми поступово збільшуємо кількість ліжок у комунальних медзакладах для прийому хворих на COVID-19. Виділяємо додаткові кошти медичним закладам. Уже розгорнули майже 2 800 ліжок у 22 столичних лікарнях. Але кількість хворих, яким потрібна госпіталізація, збільшується, а ресурс ліжкомісць міста має межі", — зазначив Кличко.

За словами мера Києва, державні, відомчі медзаклади та заклади Академії медичних наук, маючи загалом 11 тисяч ліжок і кваліфікований персонал, не приймають хворих на коронавірус киян.

"Уряд, звичайно, може рекомендувати Києву та іншим містам, які обмеження їм запроваджувати. І перекласти весь тягар боротьби з пандемією на місцеву владу. Але в цій ситуації не можна ділити лікарні на комунальні й державні, якщо вони в одному місті, бо йдеться про здоров’я і життя людей. Стадіони, госпіталі – це не краще за обладнані лікарні з кваліфікованим персоналом", — додав Кличко.

Нагадаємо, за минулу добу в Києві виявили ще 445 хворих на коронавірус. 17 випадків – летальних. Усього від коронавірусу у столиці померли 535 людей. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні, 15 жовтня, у столиці вже 28 957. 

Відео Коронавірус в Україні: Кабмін рекомендує українським школам піти на дострокові канікули

І знову більше 5 тисяч нових випадків інфікування COVID-19 серед українців за добу. Відсьогодні уряд рекомендує школам піти на канікули, а вишам перейти на дистанційне навчання. Відповідне розпорядження з'явилося на сайті Кабміну. Столична влада вирішила не дослухатися до урядових порад. Школярі вчитимуться ще майже тиждень і лише потім підуть на тижневі канікули. У Харкові на рекомендації теж не зважили. Кажуть, чекають з центру прямого наказу, а не порад. А от рівненські школярі вже відпочивають. Одеські - ще з понеділка на дистанційному навчанні. У багатьох регіонах сьогодні пройдуть засідання комісій із надзвичайних ситуацій, де ухвалюватимуть рішення щодо роботи шкіл на найближчий час. Виші вирішують такі питання самостійно. І багатьох студентів іще раніше перевели в онлайн. Садочки в Україні продовжують працювати.    

Коронавірус в Україні: Кабмін рекомендує українським школам піти на дострокові канікули

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин