У лікарнях Львова від ускладнень, спричинених коронавірусом, померло четверо пацієнтів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом від початку карантину у регіоні зафіксовано понад 100 смертей від COVID-19.

У лікарнях Львова зафіксували ще чотири летальні випадки від ускладнень, спричинених коронавірусом.

Про це ввечері 18 червня повідомив офіційний телеграм-канал "Львів VS коронавірус".

"Сумні новини: на Львівщині померло ще четверо осіб з коронавірусною інфекцією. Сьогодні (18 червня) помер 74-річний чоловік, він перебував на лікуванні у обласній клінічній інфекційній лікарні. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу, отримали 4 червня. 62-річний чоловік помер 12 червня, позитивний тест на Covid-19 отримали 16 червня. У 8-мій міській клінічній лікарні Львова 15 червня померла 91-річна жінка. На лікування вона поступила 13 червня, тести, що підтвердили інфекцію, отримали 16 червня. Ще один пацієнт, 57-ми років, помер у обласній клінічній лікарні 17 червня. Позитивний ПЛР – від 29 травня. Львівська міська рада висловлює співчуття рідним та близьким", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 18 червня в Києві помер начальник Львівського військового госпіталю, лікар вищої категорії Іван Гайда. У нього була діагностована коронавірусна інфекція.

Відео Від ускладнень коронавірусу помер керівник Львівського військового шпиталю Іван Гайда

Від ускладнень коронавірусу помер керівник Львівського військового шпиталю Іван Гайда. Полковнику медичної служби ЗСУ було 58 років. Близько двох тижнів його лікували у столичному центральному військово-медичному клінічному центрі, але недуга виявилася сильнішою.  

Від ускладнень коронавірусу помер керівник Львівського військового шпиталю Іван Гайда

Залиште свій коментар

Вибір редакції