У міністра оборони Сербії після відвідин параду в Москві виявили коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У нього безсимптомний перебіг хвороби.

Після візити до Москви на військовий парад у міністра оборони Сербії Александара Вуліна виявили коронавірус.

Про це пише РТС.

Вуліна протестували, коли коронавірус виявили в одного із держсекретарів Міноборони Сербії. Зазначається, що у міністра безсимптомний перебіг хвороби, тож він самоізолювався  і продовжує працювати.

  • 24 червня в Москві відбувся масштабний військовий парад Перемоги. Мали його провести ще 9 травня, але перенесли через пандемію. Попри те, що коронавірус у країні відтоді не вщух, переносити ще раз не стали.
  • Жоден з лідерів ЄС не прибув на парад до Москви. Раніше анонсувалась участь президентів Чехії і Хорватії, однак Мілош Земан скасував візит "через заходи, пов'язані з пандемією коронавірусу", а президент Хорватії Зоран Мілановіч не приїхав через "зламаний літак".

Відео Масове свято під час епідемії: у Москві таки відбувся Парад перемоги

У Москві відбувся парад Перемоги. Його перенесли з 9 травня через коронавірус. І хоча епідемія не вщухає, Кремль вирішив більше не зволікати - невдовзі всеросійське голосування щодо змін до Конституції РФ, де мають обнулити президентські строки Путіна. Російський президент перестрахувався - ветеранів, які були коло нього на трибуні, змусили пройти двотижневий карантин.  

Масове свято під час епідемії: у Москві таки відбувся Парад перемоги

Залиште свій коментар

Вибір редакції