У МОЗ прогнозують, що в деяких областях України можуть повернути жорсткий карантин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністерство охорони здоров'я представило сценарії реагування на поширення коронавірусу.

Згідно з гіршим сценарієм реагування на поширення коронавірусу в Україні, в деяких областях від 22 червня можуть ввести жорсткий карантин.

Про це під час брифінгу заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, якщо в якомусь регіоні погіршуватиметься ситуація, то карантин доведеться посилювати.

"Графік показує, за якого сценарію і як буде впроваджуватися адаптивний карантин на території країни. Ми не говоримо, що вже через два тижні будемо закривати країну на карантин. Цей графік показує, що в деяких областях нашої країни жорсткий карантин може бути введений від 22 червня. Динаміка зростання може це показати", - сказав Ляшко.

У Міністерстві охорони здоров'я існує і більш оптимістичний прогноз, коли Україна зможе пройти літо без карантину. Головний санлікар наголошує, що така ймовірність досить висока.

"Ми можемо три-чотири місяці прожити без карантину. Головне, дотримуватися санітарних норм і м'яко виходити з карантину. Якщо цього не робити, то можемо запускати вже певні області в карантин, зокрема жорсткий карантин", - сказав Віктор Ляшко.

Як повідомлялося, в Україні до 31 липня подовжили адаптивний карантин. Рішення Кабінету Міністрів ухвалено 17 червня з доопрацюванням в одноденний термін.

Відео Подовження карантину: що можуть обмежити і за яких обставин

Карантин в Україні подовжено до 31 липня, бо число уражених росте. Рішення сьогодні затвердив уряд. Карантин залишається адаптивним, тобто кожен регіон, залежно від епідситуації, ухвалюватиме рішення про посилення чи послаблення карантинних заходів. Що можуть обмежити і за яких обставин - у сюжеті. Більше про коронавірус в Україні

Подовження карантину: що можуть обмежити і за яких обставин

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції