Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МОЗ розповіли, коли поділять Україну на карантинні зони

У МОЗ розповіли, коли поділять Україну на карантинні зони

Рішення ухвалюватимуть залежно від епідеміологічної ситуації.

Україну поділять на чотири зони карантину - зелену, жовту, помаранчеву та червону - вже сьогодні, 31 липня. Рішення буде ухвалено ближче до вечора.

Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко у коментарі РБК-Україна.

Області мають поділити залежно від епідеміологічної ситуації.

"Сьогодні (31 липня - ред.) ближче до вечора буде засідання комісії ТБ та НС, на якому затвердимо й відразу опублікуємо", - сказав він.

Нагадаємо, кожні п'ять днів в Україні переглядатимуть приналежність регіону до тієї чи іншої зони карантину: зеленої, жовтої, помаранчевої чи червоної. Рішення ухвалюватимуть на рівні кожного окремого району чи навіть міста. Так, навіть у переважно "червоній" області, можуть бути окремі "зелені" населені пункти. 

Відео Очільник МОЗ Максим Степанов про ймовірну відставку та нові правила адаптивного карантину з 1 серпня

У нас в студії Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, із яким ми обговоримо останні новини у медицині. Зокрема, з 1 серпня буде діяти адаптивний карантин з розбивкою областей на зони - від "зеленої" до "червоної". Як відрізнятиметься карантин у цих зонах, які прогнози по захворюваності на коронавірус в Україні на осінь, а також як міністр прокоментує новину про свою можливу відставку — про це все дивіться у записі розмови.    

Очільник МОЗ Максим Степанов про ймовірну відставку та нові правила адаптивного карантину з 1 серпня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції