У МОЗ розповіли, скільки в середньому триває перебіг коронавірусної хвороби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від початку пандемії інфікувалися вже 44 998 українців.

В Україні в середньому термін перебігу коронавірусної хвороби становить близько трьох тижнів.

Про це на брифінгу 1 липня повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"У середньому у нас близько трьох тижнів в країні - термін хвороби на коронавірусну хворобу. Але в той же час інколи він і 30 днів, 39 днів, в залежності від важкості (перебігу) хвороби", - сказав Степанов.

Коронавірус в Україні - інфографіка станом на 1 липня
ТСН.ua

Міністр також звернувся до громадян з проханням дотримуватись рекомендацій МОЗ щодо профілактики інфікування коронавірусом: носити маски, ретельно мити руки та користуватися антисептиком, не порушувати соціальної дистанції. Саме ці заходи знижують ризик інфікування та стримують поширення вірусу. 

Нагадаємо, вранці 1 липня МОЗ повідомило, що за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 664 людей, 433 особи одужали, зафіксовано 14 летальних випадків. За даними Центру громадського здоров'я, за останні 24 години найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Львівській області - 143, у м. Києві - 101, у Закарпатській та Рівненській областях - по 72.

Відео Хроніка коронавірусу: 37% українців вважають COVID-19 створеним навмисно

Уже більше 1000 людей інфікуються в Україні за добу. Євросоюз від авіатуристів-українців відгородився, бо Україна опинилася у "червоній зоні". Влада вже серйозно замислилася, щоби навчальний рік діти починали дистанційно. Тим часом соціологи КМІС провели дослідження. І з'ясували: 66% опитаних упевнені, що коронавірус "створили штучно в лабораторії". А майже 37% узагалі вважають, що COVID-19 поширили навмисно, щоби зменшити кількість населення. А поки в лікарнях помирають хворі на коронавірус та падають від утоми медики, у центрі столиці падають... від танців. Больше о коронавирусе в Украине

Хроніка коронавірусу: 37% українців вважають COVID-19 створеним навмисно

Залиште свій коментар

Вибір редакції