У половині турецьких провінцій запроваджено обов'язковий "масковий режим"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди повинні одягати маски, відвідуючи усі без винятку громадські місця.

У Туреччині в 42 з 81 провінції запровадили "масковий режим", який передбачає обов’язкове носіння засобу захисту в всіх без винятку громадських місцях.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на міністра охорони здоров’я Фахреттіна Кока.

"Наші санітарно-епідеміологічні комітети в провінціях продовжують ухвалювати рішення, які спрямовані на зниження ризиків розповсюдження коронавірусу. Особливо у містах, де спостерігається збільшення випадків інфікування", - заявив міністр.

У решті провінцій мешканці наразі зобов’язані носити маски в громадському транспорті, у магазинах, а також торгових центрах. Людям рекомендують дотримуватися гігієни та дотримуватися соціального дистанціювання.

Слід зауважити, що в Туреччині спостерігається тенденція до зростання кількості щоденних інфекцій після того, як була відновлена робота кафе, ресторанів, спортзалів, парків, пляжів та музеїв, а також міжміські обмеження на поїздки. Протягом останніх днів щоденно фіксують понад півтори тисячі нових інфікувань, тоді як раніше - близько 800-900 раніше. 

Наразі в країні зареєстровано 179 831 випадок інфікування COVID-19 та 4825 смертей. Понад 152 тисяч хворих змогли подолати недугу. 

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України планує посилити відповідальність за відмову носити маски у приміщеннях та громадському транспорті, але перегляне позицію щодо маскового режиму на вулиці. Прем'єр звернувся до голів ОДА та закликав роз'яснити людям важливість дотримання соціальної дистанції та носіння масок. 

Відео Як витримувати масковий режим у спеку без шкоди для самопочуття

Шалена спека вже серйозно докучає українцям. Та цьогорічне літо ускладнює ще одна проблема – маски. На вулицю, в магазин, у транспорт без маски – зась. І вже всім нам знайомий цей жахливий стан духоти та мокрого обличчя. Та чи є вихід, як носити маску, щоб не нашкодити шкірі та не втрачати свідомість — "Сніданок" дізнавався. 

Як витримувати масковий режим у спеку без шкоди для самопочуття

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції