У Польщі назвали дату, коли планують відкрити кордони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там продовжують поступовий вихід із карантину.

У Польщі розглядають можливість зняти обмеження на перетин кордону, запроваджені через пандемію коронавірусу. Відкрити кордони поляки можуть уже в середині червня.

Про це заявила віцепрем’єрка Ядвіга Емілевич в інтерв’ю Polsat News

"Ми допускаємо, що якщо кількість заражень зростатиме не швидше, ніж зараз, ми зможемо відкрити кордони після 15 червня. Я кажу про це з великою обережністю", - зазначила вона.

За її словами, у польському уряді наразі розглядають можливість створення "туристичних зон" із країнами-сусідами. Наприклад, такий варіант можливий із Німеччиною.

"Якщо у країнах, які межують з нами, буде контрольована епідемічна ситуація, аналогічні нашим стандарти безпеки та гігієни, і вони висловлять готовність відкрити кордон з нами – ми будемо діяти за принципом партнерства", - пояснила Емілевич.

Нагадаємо, від часу відновлення роботи пункту пропуску "Шегині" від 16 травня у ньому перетнуло кордон на вхід в Україну майже 2 900 громадян. У другий день роботи через цей пункт пропуску прийшли з Польщі понад 1 800 осіб – майже вдвічі більше, ніж у перший.

Відео Повернення до заробітків: як українці на карантині виїжджають до Польщі

Заробітки за кордоном. Польські бізнесмени звернулися до українського прем'єра, аби той дозволив українцям їхати до них на роботу. Двотижневий карантин для заробітчан у Польщі дозволили відбувати у полях. Про страхи і спокуси українців - у сюжеті. Більше про коронавірус в Україні

Повернення до заробітків: як українці на карантині виїжджають до Польщі

Залиште свій коментар

Вибір редакції