У Польщі пом'якшують карантин і відкривають кордон: кому дозволять в'їхати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відкрили кордон тільки учням і транзитним водіям.

Польща послаблює обмежувальні заходи і відкриває свої кордони для в’їзду трьом категоріям, які також звільняються від обов'язкового карантину. Серед іншого, це іноземні студенти, які навчаються у Польщі, зокрема і з України. Відповідне розпорядження підписав міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський.

Про це йдеться на сайті польського уряду.

В'їзд на територію Польщі дозволили:

  • міжнародним автоперевізникам, які подорожують транзитом через Польщу іншими видами транспорту, окрім транспортних засобів якими здійснюють міжнародні перевезення;
  • учням та студентам, які навчаються в Польщі;
  • громадянам інших країн ЄС, Європейського економічного простору і Швейцарії з метою проїзду транзитом по території Польщі, що триває не більше 12 годин від моменту перетину кордону Польщі.

"Ці особи звільняються від карантину відповідно до постанови Ради міністрів про встановлення конкретних обмежень, розпоряджень і заборон в зв’язку з виникненням епідемії. Необхідність включення учнів і студентів в категорії осіб, які мають право на перетин державного кордону, випливає з графіку зовнішніх іспитів, затвердженого Міністерством національної освіти для учнів, які закінчили навчання в польських початкових і середніх школах (в період від 8 червня до 28 серпня)", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, Польща може повністю відкрити кордони уже в середині червня. Передбачається, якщо буде стабільна ситуація із коронавірусом і не буде різкого спалаху, поляки зможуть відкрити кордони після 15 червня.

Відео Повернення до заробітків: як українці на карантині виїжджають до Польщі

Заробітки за кордоном. Польські бізнесмени звернулися до українського прем'єра, аби той дозволив українцям їхати до них на роботу. Двотижневий карантин для заробітчан у Польщі дозволили відбувати у полях. Про страхи і спокуси українців - у сюжеті. Більше про коронавірус в Україні

Повернення до заробітків: як українці на карантині виїжджають до Польщі

Залиште свій коментар

Вибір редакції