У Португалії зафіксували найвищу від 20 квітня добову кількість заражень коронавірусом

В країні анонсували посилення карантинних обмежень.

У середу, 9 вересня, у Португалії наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 646 людей. Це найвищий денний приріст хворих від 20 квітня. 

Про це із посиланням на міністерку охорони здоров’я країни Джамілю Мадейру повідомляє The Guardian.

За її словами, найчастіше випадки передавання інфекції фіксують у сімейних домогосподарствах. 

На початку серпня добовий приріст заражень коронавірусом в країні не перевищував сотню, однак, нині в Португалії спостерігають за пришвидшенням поширення захворювання. Через це по всій країні від середини вересня почнуть діяти більш жорсткі карантинні обмеження. Детальніше про них в уряді обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, що Нідерланди також заявили про найвищий добовий приріст заражень коронавірусом від квітня.

Відео Коронавірус прогресує: як у європейських країнах посилюють карантин

У Туреччині, Чехії та ряді інших європейських країн посилили карантин через зростання кількості хворих на COVID-19. Люди повинні носити маски скрізь, а у громадському транспорті їздити лише сидячи. У Британії не можна буде збиратися більше шести людей. Винятками стали школа, робота, та особливі події – весілля чи похорони. А от президент Франції Макрон вирішив порушити карантинні правила. Під час зустрічі з ліцеїстами він зняв маску, щоб прокашлятись. А потім змінив на легшу, аби було краще дихати. Користувачі соцмереж дорікають Макрону: мовляв змушує інших дотримуватись карантинних правил, хоча сам їх порушує.

Коронавірус прогресує: як у європейських країнах посилюють карантин

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів