Перейти до змісту
У Росії зафіксували рекордну кількість заражень коронавірусом від початку пандемії

За добу COVID-19 виявили у 15 150 осіб.

У Росії протягом доби зафіксували рекордну кількість випадків зараження коронавірусом — COVID-19 виявили у 15 150 осіб.

Про це свідчать дані оперативного штабу РФ.

Зазначається, що вперше від початку пандемії кількість заражень перевалила за 15 тисяч. Загалом у країні зафіксовано 1 369 313 випадків COVID-19.

Найбільше інфікованих у Москві. Від початку пандемії захворіло 352,9 тис. мешканців столиці. Зокрема, 5049 за останню добу. 

Слідом за столицею опинилася Московська область. Там 79,5 тис. заражених, з яких 448 — протягом минулої доби. Третій у списку антирекордів — Санкт-Петербург. Там захворіли 50,5 тис. осіб. Протягом останніх 24 годин COVID-19 підтвердили у 647 мешканців міста.

Також за останню добу в Росії від ускладнень коронавірусу померли 232 людини. У Москві зафіксовано 54 смерті 25 — у Санкт-Петербурзі, дев'ять — у Підмосков'ї. Загалом у РФ COVID-19 забрав життя 23 723 хворих.

Як повідомлялося, Європа масово посилює карантин через коронавірус. Через зростання захворюваності влада Португалії на два тижні також запроваджує режим надзвичайного стану, аби обмежити соціальні контакти людей.  У Парижі ввели комендантську годину від 22:00 до 6:00. Комендантська година охопить найбільші міста. Загалом йдеться про 18 мільйонів людей. Франція оголосила надзвичайний стан у галузі охорони здоров'я. 

Відео Спасіння від COVID-19: як працюють над розробкою вакцини в Україні

Першими щеплення від COVID-19 отримають люди з групи ризику, зокрема медичні працівники та люди похилого віку. Про це напередодні повідомили у Всесвітній організації охорони здоров’я. А молоді та здорові люди отримають доступ до цієї вакцини не раніше 2022 року. На якому етапі сьогодні розробка вакцини від коронавірусу у світі ? Та чи працюють над її винайденням в Україні?

Спасіння від COVID-19: як працюють над розробкою вакцини в Україні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин