У Румунії зафіксували антирекорд зараження коронавірусом

За добу виявили 1378 хворих на COVID-19.

У Румунії протягом останньої доби зафіксували рекордну кількість випадків інфікування коронавірусом від початку пандемії COVID-19 у країні - 1378 хворих.

Про це з посиланням на дані Управління охорони здоров'я повідомляє Romania TV.

Наголошується, що упродовж доби було проведено 23 946 тестів на коронавірус, з яких майже 1,4 тис. виявилися позитивними. Слід зауважити, що попередній антирекорд у країні був 30 липня, коли було виявлено 1356 нових випадків COVID-19. Крім того, упродовж останніх 24 годин недуга забрала життя 50 інфікованих. 

Загалом у Румунії вже зареєстровано 59 273 випадки захворювання. Побороти COVID-19 змогли 29 289 осіб. Від початку пандемії 2 616 хворих померли.

Слід зауважити, що упродовж двох минулих тижнів у країні було менше тисячі випадків коронавірусу.

Як повідомлялося, станом на 7 серпня у світі кількість випадків коронавірусу перевищила 19 мільйонів. Лідерами за кількістю хворих у світі залишаються США. Так, там вже понад 4,8 млн заражених громадян та понад 160 тисяч смертей. На другому місці - Бразилія, далі Індія, де виявили понад 2 млн випадків COVID-19. На четвертому місці - Росія, де наразі зафіксовано вже понад 875 тисяч інфікованих осіб. 

Відео Вакциною проти коронавірусу забезпечать щонайменше 20% населення України

Щонайменше 20% населення України забезпечать вакциною проти коронавірусу, лишень вона стане доступною. Про таке урядовці домовилися із ВООЗ. За словами головного санлікаря України Віктора Ляшка, ВООЗ обіцяє надати нам вакцину за доступною ціною або ж навіть безкоштовно. Натепер у світі розробляють відразу 139 вакцин, шість із яких максимально наблизились до практичного застосування. За прогнозами ВООЗ, щеплення проти коронавірусу можна буде робити уже наступного року. Нині в Україні щодоби реєструють близько тисячі нових випадків інфікування коронавірусом. Напередодні зафіксували антирекорд - 1197 нових недужих. Більше про коронавірус в Україні

Вакциною проти коронавірусу забезпечать щонайменше 20% населення України

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин