Перейти до змісту
У семи районах Словенії, зокрема в столиці країни - Любляні, ввели більш жорсткий карантин

Заборонили також святкувати весілля та хрестини.

У семи районах Словенії, зокрема в столиці країни - Любляні, ввели карантин і повну заборону масових заходів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я країни.

Зазначається, що громадянам не дозволяється збиратися понад 10 осіб, а старшокласники переведені на дистанційне навчання. У муніципалітети заборонений в'їзд і виїзд, за винятком поїздок на роботу або до лікарні.

Згідно з даними університету Гопкінса, загалом у Словенії наразі понад 11,5 тисячі людей інфіковані, 180 стали жертвами недуги.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у світі фіксують дедалі більше випадків зараження коронавірусною хворобою COVID-19. Критичною в Європі залишається ситуація у Франції. Нині у всій Великій Британії точково повертають карантинні обмеження і запроваджують трирівневу систему заборон. У Франції за добу зафіксували рекордні 30 тисяч заражень. Тож у країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще 8 великих містах. 

Відео Коронавірусна пандемія: у Лондоні поліція розігнала весілля, а в Парижі ввели комендантську годину

Поліція Лондона розігнала весілля, організоване усупереч карантинним заборонам. На святкуванні було аж 100 осіб. Тоді як максимально дозволена кількість - лише 15. Нині в усій Британії точково повертають карантинні обмеження і запроваджують трирівневу систему заборон. Одну з найкритичніших ситуацій у Європі має Франція. Там за добу рекордні 30 тисяч заражень. Тож у країні запровадили низку карантинних обмежень, зокрема комендантську годину в Парижі та ще в 8 великих містах. Нові обмеження відзавтра обіцяють і в Польщі - за добу в країні померла рекордна від початку пандемії кількість людей - аж 132. Більше про коронавірус

Коронавірусна пандемія: у Лондоні поліція розігнала весілля, а в Парижі ввели комендантську годину

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин