У США озвучили прогноз щодо кількості американців, які помруть від ускладнень коронавірусу до січня

Головний інфекціоніст США вважає, що запобігти сплеску смертності допоможуть маски.

У США до 1-го січня від ускладнень нового типу коронавірусу COVID-19 можуть померти ще понад 224 тисячі пацієнтів, що збільшить загальний показник летальних випадків до 410 тисяч. 

Про це повідомляє CNN із посиланням на найвищих посадових осіб країни.

Водночас головний національний експерт з інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі вважає, що запобігти сплеску смертності до Нового року допоможуть маски.

"Ми не хочемо дійти до цієї цифри", - наголосив Фаучі, додавши, що "однією з речей, яку ми можемо зробити", це частіше використовувати маски.

Раніше Фаучі заявляв, що шанси науковців розробити високоефективну вакцину проти COVID-19, яка б гарантувала захист від інфікування щонайменше на 98%, "невеликі". 

"Вчені сподіваються на коронавірусну вакцину, ефективну щонайменше на 75%, але 50% або 60% також будуть прийнятними, - пояснював головний інфекціоніст Штатів. - Шанси на 98% ефективність невеликі". 

Відео Гонитва за вакциною: хто врятує світ від COVID-19

Справжні перегони тривають у світі. Мета – винайти вакцину проти коронавірусу. Ціна перемоги – здоров’я людства та дуже великі гроші. Що відомо про розробку вакцини, які варіанти найперспективніші і коли ж нам чекати на щеплення – дивіться просто зараз.

Гонитва за вакциною: хто врятує світ від COVID-19

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів