У США представили законопроєкт про введення санкцій проти Китаю через пандемію коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мова, зокрема, про заморожування активів, заборону на поїздки, анулювання віз тощо.

У США можуть ввести санкції проти Китаю за відмову співпрацювати із американськими фахівцями під час розслідування походження нової коронавірусної інфекції.

Законопроєкт "Про відповідальність з COVID-19", який надасть американському президентові відповідні повноваження, у вівторок, 12 травня, представили сенатори від Республіканської партії, пише The Hill.

"Замовчування істини на тлі спалаху коронавірусу Комуністичною партією Китаю не може безконтрольно продовжуватися, - заявив сенатор Роджер Вікер. - Цей законопроєкт дозволить президентові вжити відповідних заходів проти уряду Китаю, щоб запобігти подібним спалахам у майбутньому".

Сенатор запропонував Трампу протягом 60 днів запевнити Конгрес, що Китай надав повний звіт по виникненню COVID-19, закрив усі "мокрі ринки", а також звільнив прихильників демократії в Гонконзі, заарештованих після початку пандемії.

Законопроєкт дозволить президентові США ввести низку санкцій, що включають, зокрема, заморожування активів, заборону на поїздки, анулювання віз, а також обмеження на видачу кредитів китайським підприємствам американськими установами та заборону на лістинг китайських фірм на американських біржах.

Раніше Трамп заявляв, що "помилка" Китаю спричинила поширення пандемії COVID-19. 

Окрім того, державний секретар США Майк Помпео запевняв, що існує "величезна" кількість доказів того, що джерелом нового коронавірусу є Уханський інститут вірусології.

Раніше про це також говорив президент Сполучених Штатів. 

Відео США проти Китаю: війна за коронавірус – Секретні матеріали

Звинувачення у створенні коронавірусу літають по планеті між країнами, як тенісний мяч по корту. Тепер знов США звинувачують Китай. Американська розвідка доповіла, що пандемія розпочалась після витоку вірусу з лабораторії в Ухані, яку китайська влада намагалась приховати. Подробиці скандалу в сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

США проти Китаю: війна за коронавірус – Секретні матеріали

Залиште свій коментар

Вибір редакції