У світі кількість жертв коронавірусу перевалила за пів мільйона

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше життів нова недуга забрала у США, Бразилії та Великій Британії.

Станом на 03:00 за київським часом понеділка, 29 червня, у світі кількість летальних випадків серед пацієнтів із підтвердженим COVID-19 сягає 500 882. 

Про це свідчать дані інституту Джона Гопкінса.

Найбільше життів нова коронавірусна інфекція забрала у США (125 768 жертв), Бразилії (57 622 жертви) та Великій Британії (43 634 жертви). 

Водночас побороти недугу змогли вже понад 5,1 мільйона пацієнтів. Нагадаємо, що минулої доби показник випадків зараження SARS-CoV-2 перевищив десять мільйонів. 

Як повідомляє ABC News, фактична кількість заражених може бути значно більшою через недостатню кількість тестувань на наявність COVID-19, а також незареєстровані випадки та ймовірне приховування справжніх масштабів спалаху урядами деяких країн.

Читайте також:

Відео За 2 тижні у 30-ти країнах зросла кількість нових інфікованих коронавірусом - ВООЗ

Послаблення карантину вдарило не тільки по Україні. За минулі 2 тижні в 30-ти країнах зросла кількість нових випадків зараження - повідомили у ВООЗ. Найбільше інфікованих - у США, Бразилії та Індії. Через стрімке зростання кількості хворих, у деяких штатах відновлюють обмеження. Першою країною Європи, що повертає суворий карантин, стала Португалія. Про найбільшу щоденну кількість нових випадків коронавірусу з 8-го квітня повідомили в Чехії. Загалом у світі вже майже 10 мільйонів випадків коронавірусу. Більше про коронавірус

За 2 тижні у 30-ти країнах зросла кількість нових інфікованих коронавірусом - ВООЗ

Залиште свій коментар

Вибір редакції